Kotły stalowe wodne typ EKR z podajnikiem tłokowym typu PPW

 
PPW 25.JPG PPW 25 beige 001.JPG

 

Dostępne cztery wersje kolorystyczne:

grey, blue, beige, orange

Kocioł z automatycznym wielopaliwowym palnikiem podsuwowym, występujący również pod nazwą tłokowy lub szufladowy z płaszczem wodnym.

 

Największym atutem kotła EKR-P jest jego przystosowanie do spalania wielu gatunków opału zwłaszcza miału i groszku, również tych o gorszej jakości opalowej i zwiększonej spiekalności. Standardowe wyposażenie stanowi również dodatkowy ruszt do spalania innych gatunków opału (drewno, węgiel, odpady itp)

Nowością jak również główną zaletą podajnika podsuwowego jest zastosowanie płaszcza wodnego. Rozwiązanie takie pozwala wydłużyć żywotność palnika, poprawić sprawność, zmniejszyć spiekalność popiołu. Rozwiązanie kanału napowietrzającego komorę spalania oraz zastosowanie kopuły dopalającej jeszcze bardziej poprawia wyniki pracy podajnika

 
niebieska bez kopola(5).jpg niebieska z kopola(3).jpg

 

Kocioł wyposażony jest w nowoczesny i solidny sterownik mikroprocesorowy, który stanowi również aparaturę pomiarowo zabezpieczającą, oraz w układ napowietrzania który optymalizuje cały proces spalania.

W optymalnych warunkach jednorazowy zasyp zbiornika może wystarczyć nawet na 3-4 dni!!!

Kocioł z palnikiem posuwowym doskonale wpasowuje się w rynek kotłów grzewczych wypełniając coraz większą lukę będącą efektem pogarszającej się dostępności właściwego opału.

 

Obsługa ogranicza się jedynie do uzupełnienia zbiornika na opał oraz opróżnienia szuflady popielnikowej. Kotła nie trzeba codziennie rozpalać przez co jest efektywniejszy. Jego głównym atutem jest praca ciągła dzięki czemu oszczędzamy czas i energię

 

KUP TERAZ!

 

Pobierz dane techniczne tego kotła
POBIERZ PLIK
Plik w formacie Microsoft Word

 
 

Autoryzowani dystrybutorzy

Poznaj autoryzowanych
dystrybutorów naszych
produktów w kraju
i zagranicą.

Sprawdź gdzie możesz
kupić kotły naszej firmy.

Kliknij tutaj
  Pobierz nasz katalog
produktów w formacie
PDF.

Do otwarcia pobranego
pliku wymagany jest
darmowy program Adobe
Reader który można pobrać
ze strony producenta.

Pobierz katalog
klikając w poniższy przycisk
Kliknij tutaj
 
 
realizacja: armedia.pl
simar © 2015